The Butterfly Button
דלג לתוכן העמוד

אגודת המים - מי ג"ת

דוד יפת
מנכ”ל מי ג”ת
קבלת קהל ימים א'-ה' 8:00-15:00

אגף תפעול

מוטי בוהדנא
מנהל אגף תפעול רכש ובטיחות
עדי אלמקיאס
​מזכירת האגף
עופר מרלל
תחזוקה
ג'מאל שיבלי
תחזוקה
נחום יצחק
אב בית בי"ס עלי גבעה
נאור סבתו
אב בית של בי"ס כדורי יסודי
אלי דחבש
אב בית בי"ס יד ששון

ביטחון

אמיתי קהלני
מנהל אגף חירום וביטחון
שמואל ענב
קב"ט מוסדות חינוך
עדי פאר
מנהלת מוקד המועצה ומשרד אגף ביטחון

בטחון ושיטור קהילתי

אשכול נטופה

אהרון זבטני
שוטר
ישובים– מסד, מצפה נטופה, לביא, הודיות, שדה אילן

אשכול כדורי

גיל צח
שוטר
ישובים- אילניה, בית קשת, כדורי, שרונה, שדמות דבורה

אשכול גבעת אבני

צפריר שושן
שוטר
ישובים- גבעת אבני, הזורעים, מצפה, כפר חיטים, ארבל, כפר זיתים, אזור התעשייה קידמת גליל

כפר קיש

עירן אדמוני
יו"ר ועד
עירן אדמוני
יו"ר ועד
נדב רבין
שוטר

כספים

שלמה אלקחר
מנהל אגף כספים וגזבר המועצה
ענבר מלכה
מזכירת אגף כספים
רינת פרוטיץ
רכזת תברים
אורטל טוויטו
מנהלת חשבונות ראשית
אביה לובנוב - סלע
הנהלת חשבונות - בנקים, עמותה למען הגליל התחתון
פנינה דדון
מנהלת חשבונות - ספקים
נטלי טוגר
מנהלת חשבונות-ישובים, תאגידים, רשויות
אושרת אדמוני
מנהלת מחלקת גביה
טינה צ'וסחא
גביה - אחראית שומה
מור עברו
מחלקת הגביה
יולי כהן
מחלקת הגביה
אילנית יעקב
מחלקת הגביה
לילא סולימאן
מחלקת הגביה

המחלקה הוטרינרית

הנדסה

הלל רובינשטיין
מהנדס המועצה והוועדה המקומית לתכנון ובנייה
אורטל פרץ
סגנית מהנדס
הדס הרחול
מנהלת הוועדה לתכנון ובנייה
עדי רובין
מנהלת תכנון
אלון בראונשטיין
מנהל יחידת פיקוח הנדסי
עופר כהן
מנהל מחלקת מים וביוב
עמוס ויינגרטן
רכז רישוי, מידען ובודק היתרים
שירלי זפרני
מידענית ובודקת היתרים
מוחמד שיבלי
מידען ובודק היתרים
חיים אליהו
פקח הנדסה ורכז נגישות במועצה
גפן גולן
רכזת פרויקטים
עירא גודס
אחראי שטחים פתוחים
יסמין שפסו
מזכירת פיקוח ומנהלת ארכיב
טלי גנור
מזכירת אגף הנדסה
מירב אוחיון
מזכירת אגף הנדסה

חינוך

לימור יעקב-ספראי
מנהלת אגף חינוך
נורית גזית
מנהלת משאבי חינוך
גלית אלישע נוימן
רכזת הנגשת מידע, דיגיטל ורישום
יעלה ישראל
מזכירת אגף החינוך והשירות הפסיכולוגי
שחר צור-רויטמן
מנהלת המחלקה לגיל הרך
נוי הוכמן
רכזת לידה עד 3
רחל הקר
רכזת 3-6
יעל בר
מנהלת השירות הפסיכולוגי-חינוכי
שיר מרגולין
מנהלת מחלקת פרט וקב"סית
עדי אלימי
קב"סית ורכזת חינוך מיוחד

לשכה

ימית פורת
מנהלת לשכה
רון תירוש
דובר המועצה
ניצן פלג
ראש המועצה
חופית יאיר לוי
מזכירת לשכת ראש המועצה
אופיר שיק
סגן ראש המועצה

לשכת מנכ"ל

ימים א'-ה', 8:00-15:00
ליאת איתן
מנהלת לשכת מנכ"ל
נפתלי פרידלנדר
מנכ"ל המועצה
צופיה מרצבך
רכזת דיגיטציה ושירות לתושב

מבקר פנים

אלי דהן
מבקר המועצה

מחשוב

אבי בר יאיר
אחראי מחשוב

מרכז קהילתי

רוני קוך
מנהלת המרכז הקהילתי
לימור דנמיאס
מזכירת אגף המרכז הקהילתי וגביה
טל פלד-הדר
מנהלת מחלקת תרבות
ענת אורן
מתאמת אירועי תרבות ורכזת צעירים
ניצן מונק
מנהלת הספרייה
בתיה חנניה
מנהלת המחלקה לפיתוח קהילתי ורכזת תחום צרכים מיוחדים
מור גלזר
מנהלת המחלקה לביטחון קהילתי ורכזת להב"ה
ארי מובסוביץ
מנהל מחלקת ספורט
אלה בדש
מנהלת מחלקת ילדים ונוער
רוני בגריש
מחלקת ילדים ונוער - רכזת האשכול הדתי
אילנה ברנר
מנהלת תחום בלתי פורמלי
מיכל ויינר
מנהלת מרכז צעירים
שירלי ביטון
מנהלת כספים מרכז קהילתי
מאי דגבר
מנהלת חשבונות
פז עפרוני
מנהל תפעול
דליה שיבלי
אם בית
עדי גרימברג
מנהלת העמותה למען וותיקי הגליל התחתון, כפר תבור ויבנאל
אפרת בן זאב
רכזת מועדון שחקים
רוית חקלאי-מורי
מנהלת המחלקה לאזרחים ותיקים

משאבי אנוש ושכר

רעות מזרחי - בוטקין
מנהלת משאבי אנוש
קבלת קהל: ימים א'-ה' בין השעות 09:00-15:00
מיטל צח
רכזת משאבי אנוש ונוכחות
קבלת קהל: ימים א'-ה' בין השעות 09:00-15:00
בתאל אבני
חשבת שכר
קבלת קהל: יום ג' בין השעות 09:00-14:00
מריה מוצמכר
עוזרת חשבת השכר
קבלת קהל: ימים א' ו- ה' בין השעות 10:30-15:00

רכש ובטיחות

עופר מרלל
תחזוקה
נחום יצחק
אב בית בי"ס עלי גבעה
נאור סבתו
אב בית של בי"ס כדורי יסודי
מוטי בוהדנא
מנהל אגף תפעול רכש ובטיחות
קבלת קהל ימים א'-ה' 08:00-16:00
ג'מאל שיבלי
תחזוקה
אלי דחבש
אב בית בי"ס יד ששון
אלי אליהו
ראש צוות

שירותים חברתיים

עינת כספי
מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים ועו"ס מרחבית מסד
זמני פעילות המשרד: ראשון עד חמישי 8:00-16:00
רחל ניניו אסלן
תחשיבנית ומזכירת המחלקה
ענבל פולטהיים
עו"ס מרחבית שרונה, עו"ס לחוק הנוער ועו"ס יחידה לטיפול בנפעי/ות טראומה מינית בגירים
מעין פנירי
עו"ס מרחבית בית קשת ושדה אילן, עו"ס לסדרי דין ומטפלת בתחנה לטיפול משפחתי
לי-את בר נוי
עו"ס מרחבית כפר זיתים והזורעים, עו"ס לחוק הסעד, יו"ר ועדות לתכנון טיפול ומרכזת נושא צרכים מיוחדים
עדי פוגל
עו"ס מרחבית ארבל, אילניה והודיות, עו"ס מועדונית
זיוית לנגנס
עו"ס מרחבית מצפה נטופה ולביא, עו"ס לסדרי דין, מנהלת התחנה לטיפול משפחתי
זהר חזות
עו"ס צח"י ותכנית להב"ה, עו"ס מרחבית מצפה
שרון רוסו
עו"ס מרחבית שדמות דבורה, כפר קיש וגבעת אבני
שני בירגר רייט
עו"ס מרחבית בית רימון וכפר חיטים, עו"ס אזרחים ותיקים ומרכזת היחידה לשלום האזרח ותיק
אילת מובסוביץ
רכזת יחידת ההתנדבות, רכזת תוכנית יתד

תברואה ואיכות הסביבה

אסף רטיג
מנהל מחלקת איכות סביבה, קיימות ותברואה
קבלת קהל ימים שני ורביעי בין השעות 10:00-14:00 בתיאום מראש
הילה דויזון
מזכירת מחלקת איכות הסביבה ווטרינריה
אניה גירון
רכזת קיימות וחינוך סביבתי
ד"ר סמדר מרום
וטרינרית רשותית
ליאור שנהב
מנהלת רישוי ופיקוח עסקים
יצחק כהן
פיקוח סביבתי ופיקוח רישוי עסקים

לשכת ראש המועצה

ימים א'-ה', 8:00-16:00​

פקס לשכת ראש המועצה: 04-6766785

ניצן פלג
ראש המועצה
שדמות דבורה
חופית יאיר לוי
מזכירת הלשכה
ימית פורת
מנהלת לשכת ראש המועצה

מחלקות

אתר הנצחה גולני

א - ה: 9:00-16:00 | ו: 9:00-13:00
אלון פרידמן
מנהל האתר

החברה הכלכלית לפיתוח הגליל התחתון

דוד יוסף
מנהל פרויקטים ראשי
מירי ממן
מחלקת הנהלת חשבונות ואדמינסטרציה

מועצה דתית

ימים א' – ד' - 8.00 עד 14.00 | יום ה' 8.00 עד 16.00
גרשון לוי
ראש המועצה הדתית
הרב יוסף חיים רוזנבלט
רב אזורי

יישובי המועצה

ארבל

אהרון יצחק
יו"ר הוועד

הזורעים

אדווה שמיר
יו"ר הוועד

כפר חיטים

דניאל מזור
יו"ר ועד חיטים

לביא

יאיר ריינמן
יו"ר ועד
יאיר ריינמן
יו"ר ועד
יאיר ריינמן
יו"ר ועד

מסד

יאיר דגן
יו"ר ועד

מצפה

ארז קמחי
יו"ר ועד
ארז קמחי
יו"ר ועד

שרונה

יניב גלוגר
יו"ר ועד

מחלקת רישוי עסקים

ללא קטגוריה

לימור יעקב-ספראי
מנהלת אגף חינוך

ועדת הבחירות לרשות המקומית

אירנה פנחסוב
מנהלת הבחירות מטעם משרד הפנים
ליאת איתן
מזכירת ועדת הבחירות
בנין המועצה גליל תחתון - מיקוד 1524800
בנין המועצה גליל תחתון - מיקוד 1524800
יוני חמו
חבר ועדת הבחירות
גבעת אבני
יישוב: שרונה
ברכה נודלר
חברת ועדת הבחירות
שרונה
יישוב: שרונה
אור מולאי
חבר ועדת הבחירות
לביא
יישוב: לביא