דלג לתוכן העמוד

אגודת המים - מי ג"ת

דוד יפת
מנכ”ל מי ג”ת
קבלת קהל ימים א'-ה' 8:00-15:00

אגף תפעול

מוטי בוהדנא
מנהל אגף תפעול רכש ובטיחות
עדי אלמקיאס
​מזכירת האגף
עופר מרלל
תחזוקה
ג'מאל שיבלי
תחזוקה
נחום יצחק
אב בית בי"ס עלי גבעה
נאור סבתו
אב בית של בי"ס כדורי יסודי
אלי דחבש
אב בית בי"ס יד ששון

ביטחון

שמואל ענב
מנב"ט מוס"ח (מוסדות חינוך) ומנהל מח' רישוי עסקים
אמיתי קהלני
מנהל אגף חירום וביטחון
ליאור שנהב
מנהלת ביטחון קהילתי

בטחון ושיטור קהילתי

אשכול נטופה

אהרון זבטני
שוטר
ישובים– מסד, מצפה נטופה, לביא, הודיות, שדה אילן

אשכול כדורי

גיל צח
שוטר
ישובים- אילניה, בית קשת, כדורי, שרונה, שדמות דבורה

אשכול גבעת אבני

צפריר שושן
שוטר
ישובים- גבעת אבני, הזורעים, מצפה, כפר חיטים, ארבל, כפר זיתים, אזור התעשייה קידמת גליל

כפר קיש

עירן אדמוני
יו"ר ועד
עירן אדמוני
יו"ר ועד
נדב רבין
שוטר

כספים

שלמה אלקחר
מנהל אגף כספים וגזבר המועצה
אורטל יצחק
סגנית גזבר
ענבר מלכה
מזכירת גזבר
אורטל טוויטו
מנהלת חשבונות ראשית
אביה לובנוב - סלע
הנהלת חשבונות - בנקים, עמותה למען הגליל התחתון
פנינה דדון
מנהלת חשבונות - ספקים
נטלי טוגר
מנהלת חשבונות-ישובים, תאגידים, רשויות
אושרת אדמוני
מנהלת מחלקת גביה
נטאשה באט
גביה - אחראית שומה והנחות
סיון וולך
מחלקת הגביה
יולי כהן
מחלקת הגביה
אילנית יעקב
מחלקת הגביה
לילא סולימאן
מחלקת הגביה

המחלקה הוטרינרית

ד"ר סמדר מרום
וטרינרית רשותית

הנדסה

יצחק פרסמן
מהנדס הועדה המקומית לתכנון ובניה
עמוס ויינגרטן

שירלי זפרני
מידענית ובודקת היתרים
עדי רובין
בודקת תכניות מפורטות
יסמין שפסו
מנהלת ארכיון
טלי גנור
מזכירת אגף הנדסה
חיים אליהו
פקח הנדסה ורכז נגישות במועצה
הדס הרחול
מנהלת תפעול הועדה לתכנון ובניה
אלון בראונשטיין
מנהל יחידת פיקוח הנדסי

חינוך

לימור ספראי
מנהלת אגף חינוך
יעלה ישראל
מזכירת אגף החינוך
נורית גזית
מנהלת מחלקת תקציב ואדמינסטרציה
עדי אלימי
קבסי"ת ורכזת החינוך המיוחד
רעות חפר
מנהלת לשכת ראשת אגף חינוך, רשמת ילדים לבתי הספר והגנים ומזכירת החינוך המיוחד
שיר מרגולין
קצינת ביקור סדיר
רחל הקר
רכזת גני ילדים
רונית בנימין
מזכירת מחלקת תחבורה
נוי הוכמן
רכזת מעונות (לידה עד שלוש)
מאיר ג'ובני
מנהל המחלקת תחבורה
יעל בר
מנהלת השירות הפסיכולוגי
שחר צור-רויטמן
מנהלת מחלקת גיל הרך

לשכה

ימית פורת
מנהלת לשכה
רון תירוש
דובר המועצה
ניצן פלג
ראש המועצה
חופית יאיר לוי
מזכירת לשכת ראש המועצה
אופיר שיק
סגן ראש המועצה

לשכת מנכ"ל

ימים א'-ה', 8:00-15:00
ליאת איתן
מנהלת לשכת מנכ"ל
נפתלי פרידלנדר
מנכ"ל המועצה

מבקר פנים

אלי דהן
מבקר המועצה

מחשוב

אבי בר יאיר
אחראי מחשוב

מרכז קהילתי

רוני קוך
מנהלת המרכז הקהילתי
לימור דנמיאס
מזכירת אגף המרכז הקהילתי וגביה
טל פלד-הדר
מנהלת מחלקת תרבות
רוית חקלאי-מורי
מתאמת אירועי תרבות
ניצן מונק
מנהלת הספרייה
בתיה חנניה
מנהלת המחלקה לפיתוח קהילתי
בתיה חנניה
רכזת תחום צרכים מיוחדים
מור גלזר
מנהלת המחלקה לאזרחים וותיקים
ארי מובסוביץ
מנהל מחלקת ספורט
אלה בדש
מנהלת מחלקת ילדים ונוער
אדווה שמיר
מחלקת ילדים ונוער - רכזת האשכול הדתי
ארקדי פופוב
רכז תכנית להב"ה ומנהל התוכנית לביטחון יישובים
טלי כהן
מנהלת תחום בלתי פורמלי
רעות מזרחי-בוטקין
מנהלת מרכז צעירים
אילת מובסוביץ
רכזת יחידת ההתנדבות, רכזת תוכנית יתד
דורין אזולאי
רכזת חיילים משוחררים
שירלי ביטון
מנהלת כספים מרכז קהילתי
מאי דגבר
מנהלת חשבונות
פז עפרוני
מנהל תפעול
דליה שיבלי
אם בית
עדי גרימברג
מנהלת העמותה למען וותיקי הגליל התחתון, כפר תבור ויבנאל
אורית בן שבת
מזכירת העמותה לוותיקי הגליל התחתון, כפר תבור ויבנאל
אבי פלאצ'י
אב קהילה תומכת
אפרת בן זאב
רכזת מועדון שחקים

משאבי אנוש ושכר

רו"ח בתאל אבני
חשבת שכר
קבלת קהל ימים ראשון וחמישי 9:00-15:00
מירב אוחיון
משאבי אנוש
אורלי שוורץ
מנהלת מחלקת משאבי אנוש

רכש ובטיחות

עופר מרלל
תחזוקה
נחום יצחק
אב בית בי"ס עלי גבעה
נאור סבתו
אב בית של בי"ס כדורי יסודי
מוטי בוהדנא
מנהל אגף תפעול רכש ובטיחות
קבלת קהל ימים א'-ה' 08:00-16:00
ג'מאל שיבלי
תחזוקה
אלי דחבש
אב בית בי"ס יד ששון
אלי אליהו
ראש צוות

שירותים חברתיים

רחל ניניו אסלן
עובדת מינהל וזכאות ומזכירת המחלקה
ענבל פולטהיים
עו"ס מרחבית (כפר קיש, שרונה וכפר חיטים), עו"ס אזרחים ותיקים- ריכוז מועדונית חברתיים ובתים חמים
עינת כספי
מנהלת המח' לשירותים חברתיים
מעין פנירי
עו"ס מרחבית (שרונה, בית קשת, שדה אילן), עו"ס לסדרי דין
לי - את בר נוי
עו"ס כפר קיש, הזורעים ומצפה. עו"ס צרכים מיוחדים ועו"ס לחוק מוגבלות שכלית התפתחותית
טל גולדנברג
עו"ס לחוק הנוער, עו"ס מרחבית (ארבל, אילניה וכדורי, הודיות)
זיוית לנגנס
עו"ס מעדונית
ברוריה הרבטר
עו"ס מרחבית (שדמות דבורה, גבעת אבני, מסד), רכזת תכנית "שילובים"

תברואה ואיכות הסביבה

מיקי רייך
מנהל מח' תברואה ואיכות סביבה
קבלת קהל ימים א'-ה' 08:00-15:30
הילה דויזון
מזכירת מחלקת איכות הסביבה ווטרינריה

לשכת ראש המועצה

ימים א'-ה', 8:00-16:00​

פקס לשכת ראש המועצה: 04-6766785

ניצן פלג
ראש המועצה
חופית יאיר לוי
מזכירת הלשכה
ימית פורת
מנהלת לשכת ראש המועצה

מחלקות

אתר הנצחה גולני

א - ה: 9:00-16:00 | ו: 9:00-13:00
אלון פרידמן
מנהל האתר

החברה הכלכלית לפיתוח הגליל התחתון

דוד יוסף
מנהל פרויקטים ראשי
מירי ממן
מחלקת הנהלת חשבונות ואדמינסטרציה

מועצה דתית

ימים א' – ד' - 8.00 עד 14.00 | יום ה' 8.00 עד 16.00
גרשון לוי
ראש המועצה הדתית
הרב יוסף חיים רוזנבלט
רב אזורי

יישובי המועצה