אופיר בן קידר
רכז ענף הכדורסל
052-4434116
 
 

"דחוף את עצמך שוב ושוב. אל תוותר אפילו על סנטימטר אחד

עד שנשמעת השריקה לסיום"

(לארי בירד)

 

ענפי הכדור בכלל והענף הכדורסל בפרט הם ענפי ספורט קבוצתיים שדרכם ניתן ללמוד את יסודות המשחק והשליטה בכדור וגם עקרונות של עבודה קבוצתית ושיתוף פעולה.

כדורסל מסייע רבות בשיפור הקואורדינציה, הביטחון העצמי, העבודה בקבוצה, סבלנות וסובלנות, כל זאת תוך כדי פעילות חוויתית, ספורטיבית ומהנה.

מועדון הכדורסל האזורי גליל תבור עובד בשיתוף פעולה מלא בין המועצה האזורית הגליל התחתון והמועצה המקומית כפר תבור, ומהווה את אחד מענפי הספורט המרכזיים באזור, עם כמות שחקניות ושחקנים שהולכת וגדלה משנה לשנה.

 

בית ספר לכדורסל "גליל תבור"

"אף פעם לא מוקדם מידי כדי להתחיל..."

לימוד יסודות הכדורסל תוך כדי תנועה ומשחק, שיפור הקואורדינציה ומיומנויות גופניות בהתאמה לגילאים הצעירים בשילוב פיתוח מיומנויות חברתיות והקניית הרגלים של פעילות ספורטיבית כבר מגיל צעיר, הם הבסיס עליו מושתת פעילות בית הספר לכדורסל.

  • החוגים מיועדים לבנים ובנות מגילאי גן טרום חובה עד כיתה ו'.
  • הפעילות מתקיימת פעם / פעמיים בשבוע.

 

כדורסל הישגי "גליל תבור"

"אתה צריך לצפות מעצמך דברים שאתה עדיין לא מסוגל לעשות" (מייקל ג'ורדן)

במועדון הכדורסל 18 קבוצות הישגיות המשחקות בליגות של איגוד הכדורסל (מליגת קטסל ועד בוגרים ובוגרות). בנוסף לאימוני ומשחקי הקבוצות, השחקנים לוקחים חלק בפעילויות הרבות של המועדון במשך השנה: טורנירים שונים, הרצאות של אנשי מקצוע, ליגת יישובים, פעילות חברתית ועוד.

בקבוצות ההישגיות ישנו דגש מיוחד על שיפור יכולות גופניות וכושר, חינוך להתנהלות ספורטיבית נכונה ושמירה על ערכי המועדון. השנה הוחלט לשים דגש את תזונת ספורטאים צעירים והשחקנים יקבלו תכנית תזונה, הרצאות מאיש מקצוע ומדידות נתונים אישיות.